Praėjimo kontrolės programa “ENTER”

„ENTER“ yra Android opercinę sistemą naudojantiems išmaniems telefonams skirta programa, leidžianti nuskaityti bilietus renginio vietoje.

Atisiųskite programą, prisijukite naudodami savo „Bilietai.lt“ vartotojo prisijungimo duomenis ir skanuokite bilietus. Mes galime suteikti teisę valdyti jūsų renginio bilietus kitiems jūsų įgaliotiems vartotojams.

PRAĖJIMO KONTROLĖS PROGRAMOS NAUDOJIMAS

Norint prisijungti, vartotojas turi turėti bilietų pardavimo sistemos vartotojo vardą ir slaptažodį. Žr. Vartotojų profilių lentelę. Sėkmingo prisijungimo metu vartotoją atpažįsta bilietų pardavimo sistema ir vartotojas gali pasirinkti datas ir renginius.

Renginiai yra surūšiuoti pagal datas. Vartotojas gali pasirinkti reikiamą datą ir įvykį. Vartotojas gali pasirinkti kelis renginius skirtingomis datomis. Pasirinkęs visus norimus renginius, reikia spausti „NUSKANUOTI BILIETUS“ ir pereiti į nuskaitymo aplinką.

DĖMESIO! Prisijungimo metu, renkantis renginius ir spaudžiant „NUSKANUOTI BILIETUS“ „Android“ įrenginiui reikalingas interneto ryšys.

Vartotojas gali nuskanuoti bilietus (įeinančių, išeinančių ir grįžtančių pakartotinai), rankiniu būdu įvesti bilieto ID ir sužinoti informaciją apie kiekvieną bilietą. Nuskanuoti bilietų numeriai yra gruuojami į fizinius bilietus, PDF bilietus, M-bilietus, Visus bilietus (taip pat korteles).

Kai visi bilietai yra nuskaityti, vartotojas iš Navigacijos meniu turi pasirinkti „END SCANNING“, tokiu būdu skanavimo rezultatai perkeliami į aplanką ir išsiunčiami BO.

lt_LTLithuanian