Reklama socialiniuose tinkluose

Kodėl verta reklamuotis „Facebook“ ir „Instagram“?

Naudodamiesi reklaminiais maketais ar vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose, galite ekonomiškai efektyviai didinti žinomumą apie savo renginį už „Bilietai.lt“ internetinės aplinkos ribų ir nukreipti kultūros entuziastus pirkti bilietus į renginį. Reklaminę žinutę galima labai tiksliai nukreipti į pasirinktą auditoriją, atsižvelgiant į amžių, lytį, vietą, interesus ir kt. Kampaniją galima nukreipti pagal tikslą, todėl, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galime sutelkti dėmesį į paspaudimų skaičių arba į kuo platesnį informacijos spektrą. Taip pat naudojame „Facebook“ reklamą savo produktams reklamuoti. „Bilietai.lt“ socialiniuose tinkluose turi virš 150 000 sekėjų.

Kampaania miinimumeelarve on 100 € / üks keel.

Hindadele lisandub käibemaks.

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda projektijuhi poole või kirjutada aadressil myyk@piletilevi.ee.

Kaina

Kampanija

nuo 100 €

Išmatavimai

Įrašo formatas

1080px(plotis) x 1080px (aukštis)

bänner 2

1200px (plotis) x 628px (aukštis)

Stories formatas

1080px (plotis) x 1920px (aukštis)

Formatas

jpg / png


Kainos nurodytos be PVM.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į projekto vadovą.

Visos reklamos galimybės

Kõik reklaamivõimalused

Kreipkitės į projekto vadovą patarimo

Simonas

Komercijos direktorius

Ringailė

Projektų vadovė

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Bendrosios reklamos paslaugų taisyklės

  • Reklaminėje medžiagoje privaloma nurodyti „Bilietai.lt“, naudojant logotipą arba tekstą, kaip bilietų pardavimo paslaugą teikiančią įmonę.
  • Reklaminė medžiaga turi būti pateikta iki „Bilietai.lt“ projekto vadovo nustatyto termino. Jei nenurodyta kitaip, ne vėliau kaip ketvirtadienį prieš užsakytą laikotarpį. Vėlavimo atveju „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atšaukti užsakymą ir reikalauti kompensacijos iki 50 % užsakytos reklamos (paslaugos) kainos.
  • „Bilietai.lt“ neįsipareigoja teikti reklamos paslaugų, jei reklama nėra pateikiama „Bilietai.lt“ priimtina forma ir turiniu.
  • Reklaminė medžiaga, neatitinkanti Lietuvoje galiojančio Reklamos įstatymo ar Kalbos įstatymo reikalavimų arba kurioje minimos ne tik „Bilietai.lt“, bet ir kitos bilietų pardavimo paslaugas teikiančios įmonės ar asmenys, nebus priimama.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atsisakyti rezervuoti reklamos vietą.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę keisti kainoraštį.

201

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada üks asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

108 063

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 72 800 inimesele eesti ja üle 31 300 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
3 800 jälgija Instagramis.

4 517 386

veebikülastust tänavu

Selle aasta seitsme kuuga külastati Piletilevi.ee marketplace'i 4 517 386 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 753 861 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 910 302.

129 635

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 129 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.