Reklama kasų monitoriuose visoje Lietuvoje

Kodėl reklama kasų monitoriuose?

Be reklamos vietos internete, taip pat siūlome galimybę rodyti jūsų renginį 150 „Bilietai.lt“ kasų ekranuose visoje Lietuvoje. Tose pačiose vietose taip pat galima iš karto įsigyti bilietus į „Bilietai.lt“ parduodamus renginius, todėl vaizdo reklama kasų monitoriuose yra labai geras ir tiesioginis būdas priminti kultūros mėgėjams apie artėjančius renginius.

Reklama „Bilietai.lt“ prekybos vietose

Skelbimai rodomi ekranuose kaip statiški vaizdai. Vidutiniškai kas 3 minutes rodoma viena reklama. Garantuojame 14 400 parodymų per dieną ir daugiau nei 100 000 parodymų per savaitę.

10-sekundilise klipi ühe nädala hind on 60 €.

20-sekundilise klipi ühe nädala hind on 120 €.

Hindadele lisandub käibemaks..

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda projektijuhi poole või kirjutada aadressil myyk@piletilevi.ee.

Kaina

Viena savaitė

80 €

Techniniai reikalavimai (maketui)

Dydis

1920px (plotis) x 1020px (aukštis)

Formatas

jpg / png

Kainos nurodytos be PVM.

Reklamos galimybės

Kõik reklaamivõimalused

Kreipkitės į projektų vadovą patarimo

Simonas

Komercijos direktorius

Ringailė

Projektų vadovė

Bendrosios reklamos paslaugų taisyklės

  • Reklaminėje medžiagoje privaloma nurodyti „Bilietai.lt“, naudojant logotipą arba tekstą, kaip bilietų pardavimo paslaugą teikiančią įmonę.
  • Reklaminė medžiaga turi būti pateikta iki „Bilietai.lt“ projekto vadovo nustatyto termino. Jei nenurodyta kitaip, ne vėliau kaip ketvirtadienį prieš užsakytą laikotarpį. Vėlavimo atveju „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atšaukti užsakymą ir reikalauti kompensacijos iki 50 % užsakytos reklamos (paslaugos) kainos.
  • „Bilietai.lt“ neįsipareigoja teikti reklamos paslaugų, jei reklama nėra pateikiama „Bilietai.lt“ priimtina forma ir turiniu.
  • Reklaminė medžiaga, neatitinkanti Lietuvoje galiojančio Reklamos įstatymo ar Kalbos įstatymo reikalavimų arba kurioje minimos ne tik „Bilietai.lt“, bet ir kitos bilietų pardavimo paslaugas teikiančios įmonės ar asmenys, nebus priimama.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atsisakyti rezervuoti reklamos vietą.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę keisti kainoraštį.