„Bilietai.lt“ reklaminiai paketai

Kodėl verta rinktis reklamos paketus?

Mūsų marketingo komanda gali pasiūlyti jūsų renginio auditorijai labiausiai tinkančius reklamos kanalus. Siūlome reklamą televizijos, radijo eteryje, lauko ekranuose, spaudoje, skaitmeninėje erdvėje (Google/Facebook/Instagram/Youtube) ir kitur. Teikiame reklaminės medžiagos gamybos, pranešimų spaudai rengimo ir platinimo paslaugas. Net ir mažiausiems renginiams galime pasiūlyti jiems labiausiai tinkančius reklamos kanalus, o didiesiems renginių organizatoriams - užsisakyti visą savo renginių reklamą iš vienų rankų.
Dėl papildomos informacijos kreipkitės į projekto vadovą.

Galime sukurti individualų reklamos planą

Susisiekite su mumis: paulius@bilietai.lt arba tomas@bilietai.lt

Visos reklamos galimybės

Kõik reklaamivõimalused

Kreipkitės į projektų vadovą patarimo

Simonas

Komercijos direktorius

Ringailė

Projektų vadovė

Bendrosios reklamos paslaugų taisyklės

  • Reklaminėje medžiagoje privaloma nurodyti „Bilietai.lt“, naudojant logotipą arba tekstą, kaip bilietų pardavimo paslaugą teikiančią įmonę.
  • Reklaminė medžiaga turi būti pateikta iki „Bilietai.lt“ projekto vadovo nustatyto termino. Jei nenurodyta kitaip, ne vėliau kaip ketvirtadienį prieš užsakytą laikotarpį. Vėlavimo atveju „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atšaukti užsakymą ir reikalauti kompensacijos iki 50 % užsakytos reklamos (paslaugos) kainos.
  • „Bilietai.lt“ neįsipareigoja teikti reklamos paslaugų, jei reklama nėra pateikiama „Bilietai.lt“ priimtina forma ir turiniu.  
  • Reklaminė medžiaga, neatitinkanti Lietuvoje galiojančio Reklamos įstatymo ar Kalbos įstatymo reikalavimų arba kurioje minimos ne tik „Bilietai.lt“, bet ir kitos bilietų pardavimo paslaugas teikiančios įmonės ar asmenys, nebus priimama.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atsisakyti rezervuoti reklamos vietą.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę keisti kainoraštį.