Reklamos galimybės „Bilietai.lt“

Kodėl verta reklamuotis „Bilietai.lt“ ?

Reklamuodamiesi didžiausios Baltijos šalyse bilietų platinimo platformos kanaluose su jūsų renginiu susipažins dešimtys tūkstančių kultūros mylėtojų, ieškančių naujų patirčių ir norinčių nuolat sekti kultūros įvykius. Daugiau informacijos apie mūsų siūlomų reklamos galimybių turinį rasite toliau. Jei turite daugiau klausimų, kreipkitės į projekto vadovą arba rašykite adresu simonas@bilietai.lt.

Reklamos galimybės

Reklaamivõimalused

Jūsų pranešimų spaudai talpinimas mūsų skiltyje "Naujienos"

Informacija apie renginį

www.bilietai.lt

Nemokamai

www.teatrai.lt

Nemokamai

Pranešimus spaudai siųskite savo projektų vadovui.

Paprašykite projektų vadovo patarimo

Ilgametę patirtį pramogų ir reklamos srityse sukaupę projektų vadovai yra „Bilietai.lt“ širdis. Jie yra su jumis nuo projekto pradžios iki pabaigos. Jie nuolat stebi situaciją. Jie mąsto kartu su jumis. Atsakysi į klausimus. Teiks pasiūlymus.

Simonas

Komercijos direktorius

Ringailė

Projektų vadovė

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Bendrosios reklamos paslaugų taisyklės

  • Reklaminėje medžiagoje privaloma nurodyti „Bilietai.lt“, naudojant logotipą arba tekstą, kaip bilietų pardavimo paslaugą teikiančią įmonę.
  • Reklaminė medžiaga turi būti pateikta iki „Bilietai.lt“ projekto vadovo nustatyto termino. Jei nenurodyta kitaip, ne vėliau kaip ketvirtadienį prieš užsakytą laikotarpį. Vėlavimo atveju „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atšaukti užsakymą ir reikalauti kompensacijos iki 50 % užsakytos reklamos (paslaugos) kainos.
  • „Bilietai.lt“ neįsipareigoja teikti reklamos paslaugų, jei reklama nėra pateikiama „Bilietai.lt“ priimtina forma ir turiniu.
  • Reklaminė medžiaga, neatitinkanti Lietuvoje galiojančio Reklamos įstatymo ar Kalbos įstatymo reikalavimų arba kurioje minimos ne tik „Bilietai.lt“, bet ir kitos bilietų pardavimo paslaugas teikiančios įmonės ar asmenys, nebus priimama.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę atsisakyti rezervuoti reklamos vietą.
  • „Bilietai.lt“ pasilieka teisę keisti kainoraštį.