Paprašykite patarimo arba daugiau informacijos

Norite parduoti naują renginį? Reikia pagalbos nustatant renginio kainą? Norite patarimo, kaip pasirinkti tinkamą reklaminį paketą? Planuojate organizuoti bilietų pardavimą vietoje? Ar norite perduoti svarbią informaciją bilietų turėtojams? Projektų vadovas gali atsakyti į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų apie renginių organizavimą ir rinkodarą. Mūsų projektų vadovas - tai jūsų žmogus, su kuriuo „Bilietai.lt“ galėsite aptarti, suplanuoti ir sėkmingai įgyvendinti projektus. Ilgametę patirtį pramogų ir reklamos srityse sukaupę projektų vadovai yra „Bilietai.lt“ širdis. Jie yra su jumis nuo projekto pradžios iki pabaigos. Jie nuolat stebi situaciją, pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus, teikti pasiūlymus.

Paklauskite projektų vadovo

Simonas

Komercijos direktorius

Ringailė

Projektų vadovė

Parduokime kartu

Esame suinteresuoti jūsų renginio gerais pardavimais.

Tarpininkavimas parduodant bilietus

„Bilietai.lt“ yra daugiau nei 6000 renginių per metus. Užtikriname patogų bilietų įsigijimą tiek internetu, tiek pardavimo vietose visoje Lietuvoje. Mūsų bilietų pardavimo sistema palaiko modernius ir universalius mokėjimo būdus, įskaitant mokėjimą kredito kortelėmis. Klientai gali apdrausti savo bilietus.

Projektų vadymas

Bendraudami su organizatoriais laikomės asmeninio požiūrio. Joks organizatorius mums nėra per mažas. Mūsų projektų vadovas - tai jūsų žmogus, su kuriuo „Bilietai.lt“ galėsite aptarti, suplanuoti ir sėkmingai įgyvendinti projektus.

Aktyvi rinkodara

Padėsime jums reklamuoti renginį visais „Bilietai.lt“ kanalais. Taip pat galime padėti rengti reklamos kampanijas.

Specialūs sprendimai

Pritaikysime pardavimo procesą jūsų poreikiams. Mūsų siūlomų specialių sprendimų sąraše - dinaminė kainodara, nuolaidų kodai, išankstinio pardavimo kampanijos, bilietų personalizavimas, abonementai, CRM klientų valdymas, serijiniai bilietai, rėmėjų ir VIP paketai, registracijos ir RSVP funkcijos ir dar daugiau.

Duomenų analizė ir ataskaitų rengimas

Sukuriame įvairaus išsamumo pardavimo ataskaitas. Galime padėti jums sukonfigūruoti ataskaitas ir pardavimo statistiką taip, kad ji tiktų jums ir jūsų atlikėjui. Suprantame lankytojų pageidavimus ir elgsenos modelius - kas, kada ir kur perka bilietus.

Sklandi bilietų kontrolė

Turime 18 metų bilietų pardavimo patirtį. Žinome, kaip užtikrinti greitą ir sklandžią bilietų patikrą. Esame įsitikinę, kad teigiama renginio patirtis prasideda nuo įėjimo.

Bilietų pardavimai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Visame regione užtikriname aprėptį, kryžminį pardavimą ir klientų aptarnavimą. Mūsų duomenys rodo, kad didžiuosiuose renginiuose Lietuvoje lankosi nemažai lankytojų iš užsienio. Su jumis ir renginio lankytojais bendraujame lietuvių, rusų iranglų kalbomis.

Teisingas asmens duomenų tvarkymas

Mes laikomės BDAR (Bendrųjų duomenų apsaugos reglamento) reikalavimų.

Organizatorių D.U.K.

Kiek kainuoja „Bilietai.lt“ paslaugos?

Turime įvairių pardavimo ir reklamos galimybių bei sprendimų tiek didesniems, tiek mažesniems organizatoriams. Padedami projekto vadovo, rasite geriausią sprendimą jūsų renginiui.

Ar galiu bilietus pardavinėti tiesiogiai savo interneto svetainėje?

Taip, organizatorius turi galimybę integruoti „Bilietai.lt“ prekybos lango valdiklį į savo svetainę. Ši paslauga yra nemokama.

Ar galiu pats užsisakyti bilietus ir išduoti kvietimus?

Kiekvienas organizatorius turi galimybę pats rezervuoti bilietus, išduoti pakvietimus arba nustatyti bilietų kainas ir išsiųsti juos tiesiai į kliento el. paštą.

Ar turite renginio vietos planą?

Organizatorius projekto vadovui pateiks informaciją apie renginio vietos planą, o mes atitinkamai organizuosime bilietų pardavimą. Jau turime daugumos vietų planus. Jei renginys organizuojamas pagal specialius susitarimus arba pasirenkama visiškai nauja vieta, mums taip pat reikės atsiųsti vietos planą.

Kaip sukurti nuolaidos kodą? Ar galiu vėliau sužinoti, kiek bilietų buvo įsigyta su nuolaidos kodu?

Norint sukurti nuolaidos kodą, projekto vadovui reikia nurodyti nuolaidos kodo pavadinimą, jo vertę, laiko ir (arba) kiekio apribojimą. Pas mus taip pat galima sukurti asmeninius nuolaidų kodus. Taip pat atsiųsime jums ataskaitą apie atliktus pirkimus.

Kaip bilietai parduodami renginio vietoje? Ar man, kaip organizatoriui, reikia ką nors organizuoti?

Organizatorius gali pats parduoti bilietus per mūsų sistemą arba užsisakyti paslaugą iš „Bilietai.lt“.

Kaip tikrinami bilietai?

Organizatoriai išsinuomoti bilietų skaitytuvus iš „Bilietai.lt“ arba naudoti „Bilietai scan“ programėlę savo telefonuose.

Kaip veikia „Bilietai.lt“ atsiskaitymas?

„Bilietai.lt“ kas mėnesį išrašo komisinių sąskaitą už praėjusio mėnesio pardavimus, kuri užskaitoma už parduotus bilietus. Bilietų pardavimo likutis organizatoriui bus pervestas kitos savaitės po renginio penktadienį.

Ar galima gauti pajamas už bilietą prieš renginį?

Pajamas už bilietus galima gauti prieš renginį, jei renginys atitinka tam tikrus kriterijus. Daugiau informacijos teiraukitės mūsų projektų vadovo.

Kas atsitinka su parduotais bilietais, jei renginys atšaukiamas arba atidedamas?

„Bilietai.lt“ galės atlikti pinigų grąžinimą pirkėjams organizatoriaus prašymu. „Bilietai.lt“ tokiu atveju pasirūpins komunikacija su klientais. Jei renginys atidedamas, įsigyti bilietai automatiškai galios naujai datai ir jų keisti pirkėjams nereikės.

Norėčiau susisiekti su bilietų pirkėjais. Ką turiu daryti?

BDAR taisyklės neleidžia šių duomenų perduoti trečiosioms šalims. Nedraudžiame bendrauti su bilietų pirkėjais, tačiau informacija gali būti perduodama tik per „Bilietai.lt“ ir per mūsų projekto vadovą.