„Bilietai.lt“ dovanų čekis – didelė nauda organizatoriams

Pastebima tendencija, kad kiekvienais metais „Bilietai.lt“ dovanų čekis tampa vis populiaresniu atsiskaitymų už renginius būdu. Didėjantis dovanų čekio populiarumas naudingas visiems organizatoriams, nes kuo daugiau dovanų čekiu įsigyjama, tuo daugiau jais atsiskaitoma už bilietus į renginius. Taip praplečiama potenciali renginių pirkėjų auditorija, juk kiekvienas dovanų čekio turėtojas renkasi iš renginių, kurie yra „Bilietai.lt“ svetainėje.

Nors 2022-ieji dar nesibaigė, jau dabar fiksuojame net 55% „Bilietai.lt“ dovanų čekių pardavimų augimą! Taip pat šiais metais išaugo (+11%) ir vidutinė nupirkto dovanų čekio vertė. 

Tai įrodo, kad „Bilietai.lt“ dovanų čekis įsitvirtinęs, kaip viena populiariausių dovanų, nes dovanos gavėjui suteikia galimybę rinktis iš plačiausio renginių spektro, tinkančio kiekvieno skoniui.

Nors Dovanų čekio galiojimo laikotarpis net 12 mėnesių, daugima dovanų čekio turėtojų panaudoja jį per pirmas 15 dienų po jo gavimo.

Pirkėjų patogumui „Bilietai.lt“ dovanų čekio nominalai nuo 10,00 iki 150,00 eur.

„Bilietai.lt“ dovanų čekio galima greitai ir patogiai įsigyti internetu www.bilietai.lt bei „Bilietai.lt kasose visoje Lietuoje.

Naujausi blogo įrašai