Išmaniosios apyrankės

Gegužės 22 d. įvyko didžiausias užsienio atlikėjų koncertas per visą Lietuvos istoriją – grupės „Rammstein“ koncertas Vilniaus Vingio parke. Šis renginys buvo išskirtinis ne tik žiūrovų skaičiumi, bet ir kitais, mūsų renginių rinkai dar neįprastais techniniais kontrolės sprendimais. Vienas iš jų – apyrankės su kodu, kurios palengvino darbą su aptarnaujančiu personalu, tiek ruošiantis renginiui, tiek ir jo metu.

Tokio dydžio renginys išsiskyrė ir pasiruošimui skirtu laiku bei aptarnaujančio personalo dydžiu, todėl šios apyrankės su kodais palengvino visą pasiruošimo procesą. Šių apyrankių pagalba buvo galima sureguliuoti aptarnaujančio personalo judėjimą, būti tikriems, kad tam tikri žmonės galėtų patekti tik į jiems skirtas zonas, matyti jų judėjimo srautą.

Tokios apyrankės gali būti puikiai naudojamos ne tik tokio dydžio renginiams, jas būtų galima pagal poreikį pritaikyti įvairaus dydžio renginiams. Štai keletas tokių apyrankių galimų funkcionalumų, kuriuos galėtumėte prisitaikyti ir savo renginiuose:

  • Apyrankės gali veikti ne tik renginio dieną, bet ir prieš renginį, pasiruošimo dienomis
  • Visi skenavimai fiksuojami sistemoje ir galima pasižiūrėti ir aiškiai matyti, kur ir kada buvo nuskenuota viena ar kita apyrankė
  • Galima padaryti, kad žmogus su apyranke, išėjęs iš renginio teritorijos, turėtų progą vėl sugrįžti
  • Apyrankes galima daryti skirtingų spalvų, tuomet ir vizualiai aiškiai matytųsi, kad yra skirtingų lygių bilietai/leidimai
  • Galima padaryti skirtingas zonas, kad į tam tikras zonas patektų tik tam tikri asmenys (pvz. Fanų zona)
  • Tokios apyrankės labai tiktų festivaliams, kuriuose jos galėtų pilnai pakeisti renginio bilietus/akreditacijas

Naujausi blogo įrašai