Susipažinkite su „Bilietai.lt“ kampanijos žvaigžde, lengvosios atletikos čempione Kreete Verlin

Naujausioje „Bilietai.lt“ įvaizdinėje kampanijoje pristatomi nauji veidai, kurie keičia savo sritį. Kampanijos klipai suskirstyti į tris skirtingas kultūros kategorijas – sportą, muziką ir teatrą. Kiekvienai kategorijai  atstovauja naujas veidas ir naujas atlikėjas, kuris dar tik tampa žinomas plačiajai visuomenei.

Sporto kategorijai atstovauja 25 metų lengvosios atletikos čempionė Kreete Verlin, kuri sprinte veržiasi į sėkmę ir per savo trumpą karjerą jau yra pelniusi daugybę apdovanojimų.

Susipažinkite su atkaklia ir gražia Kreete:

Vardas ir pavardė: Kreete Verlin

Amžius: 25 metai

Aukštis: 179 cm

Pagrindinės disciplinos: 60 ir 100 metrų bėgimas su kliūtimis ir 60, 100 ir 200 metrų sprintas.

Pasiekimai: 30 kartų Estijos čempionė įvairiose amžiaus grupėse ir disciplinose. 2013 m. EYOF 8 vieta šuolio į tolį rungtyje.

Kiek laiko užsiimate sportu? Kaip prasidėjo jūsų sportinė kelionė?

 Apskritai sportuoju nuo vaikystės. Vaikų darželyje lankiau plaukimą, o pradinėje mokykloje – šiuolaikinius šokius.

Kas jums labiausiai patinka sporte kaip darbe?

Kai sunkus darbas atsiperka ir pasiekiamas rezultatas, nesvarbu, ar tai būtų varžybos, ar treniruotė, tai sukelia galingą emociją, kurią galbūt gali suprasti tik tu ir tavo treneris. Kiekvieno sportininko pasiekimai turi labai skirtingas istorijas, todėl sportas ir yra gražus.

Koks didžiausias jūsų sporto pasiekimas?

Neišskirčiau vieno konkretaus pasiekimo. Greičiau sakyčiau, kad mano pasiekimai buvo tie, kai buvau tituluotų lenktynių starte.

Kas  jus motyvuoja?

Aš pati. Mane motyvuoja galvoti apie savo praeitį ir ateitį. Svarbiausia, kad kasdien treniruodamasi vis dar susiduriu  su savimi, o kiekvienas mažas rekordas ar savęs nugalėjimas treniruotėse leidžia man jaustis gerai.

Koks įdomus faktas apie jus?

Turi sukaupusi daug muzikos iš Slipknot, HIM, The Rasmus ir kelių kitų sunkiųjų grupių.

Kaip manote, kokia pramoga yra geriausia?

Geriausia pramoga man neabejotinai yra keliauti ir atrasti naujas vietas, o tai, laimei, man pavyko padaryti dėl sporto.

Kokia buvo jūsų įsimintiniausia koncertinė patirtis?

Lanos Del Rey koncertas Rygoje 2013 m. Šią patirtį gavau dovanų iš savo geriausios draugės 9 klasės pabaigoje ir mes abi kartu nuvykome jos pasižiūrėti. Tuo metu Lana buvo viena iš mano mėgstamiausių atlikėjų.

Naujausi blogo įrašai