Vilniuje – „Bilietai.lt“ jubiliejus: šventėje linksminosi renginių pasaulio atstovai

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje žymūs Lietuvos renginių pasaulio atstovai rinkosi į „Bilietai.lt“ 20-ies me jubiliejaus šventę, kurioje surengta ir speciali apdovanojimų ceremonija renginių organizatoriams.

Pasveikinti „Bilietai.lt“ su gimtadieniu susirinko daug šalies renginių pasaulio atstovų, tarp kurių – M.A.M.A. apdovanojimų organizatorius Martynas Tyla, savo vardo šokio teatro įkūrėja Andželika Cholina ar muzikos prodiuseris Lauras Lauciūnas.

Šventėje taip pat dalyvavo Silvester Belt ar Jessicai Shy atstovaujančios įmonės „OpenPlay Music“ vadovas Linas Strockis, kartu su Linu Adomaičiu, Donatu Montvydu ar „Cirque du Soleil“ dirbančios „Seven Live“ įmonės vadovas Tomas Inčikas ir kiti Lietuvos renginių organizatoriai.

Praėjusią savaitę net trejų „Michelin“ žvaigždžių įvertinimo sulaukusiame Vilniaus „Senatorių pasaže“ vykusį vakarą pradėjo „Bilietai.lt“ vadovo Ramūno Šaučikovo kalba, renginį vedė žurnalistas Ramūnas Zilnys, atmosferą kūrė gyva DJ muzika, o ilgą ir turtingą įmonės istoriją priminė daugybės praėjusių renginių klipų.

Renginio metu surengta ir jubiliejaus apdovanojimų ceremonija, kurioje iš viso pagerbti šeši renginių organizatoriai, o kiekvieną apdovanojimą laimėtojams įteikė skirtingi „Bilietai.lt“ įmonės atstovai.

Didžiausio renginio Lietuvoje kategorijos statulėlė atiteko šiemet 100-metį mininčiai Lietuvos dainų šventei, tuo metu 20-mečio renginių erdve pripažinta didžiausia šalyje Kauno „Žalgirio“ arena.

Ilgiausias tradicijas turinčio tarptautinio renginio Lietuvoje titulas įteiktas „Kaunas Jazz“ atstovams, įtakingiausiu šalies šou verslo renginiu pripažinti M.A.M.A. apdovanojimai, 20-mečio teatru tapo Lietuvos nacionalinis dramos teatras, o populiariausio lauko sporto renginiu – „Aurum 1006 km lenktynės“.

„Nuostabu švęsti šį gražų jubiliejų kartu su žmonėmis, su kuriais dirbame diena iš dienos. Su vienais bendradarbiaujame jau 10 ar net 20, su kitais – vos kelis mėnesius, tačiau „Bilietai.lt“  komanda nuolat auga“, – teigė įmonės vadovas Ramūnas Šaučikovas.

„Labai didžiuojamės tuo, ką sukūrėme per šį laiką ir kokį kelią nuėjome, kad šiandien būtume čia – nuo šimtų organizacijų ir atlikėjų tinklo, tūkstančių renginių iki šimtų tūkstančių bilietų pirkėjų tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų“, – pridūrė „Bilietai.lt“ vadovas.

Primename, kad jubiliejų švenčiantys „Bilietai.lt“ savo veiklą pradėjo 2004 metų vasarą ir nuo to laiko išaugo į didžiausią bilietų pardavimo tinklą šalyje, kasmet išplatinantį per 2 mln. bilietų į maždaug 13 tūkst. renginių. Įmonė priklauso didžiausiai Vidurio Europoje bilietų pardavimo bendrovei „AS Piletilevi Group“.

 

Naujausi blogo įrašai