„Bilietai.lt“ bilietų skenavimo programėlė „Bilietai scan“ atsinaujino

Visada siekiame, kad „Bilietai.lt“ sistemoje platinamų renginių bilietus skenuoti būtų kuo paprasčiau ir patogiau.Todėl nuolat atsižvelgiame į jūsų pageidavimus ir tobuliname savo skenavimo programėlę. Pristatome paskutinius atnaujinimus, kuriuos galite rasti naujausioje programėlės versijoje (v.2.0.5):

  • Galimybė nustatyti skirtingą vizualinį ir garsinį signalą skirtingoms bilietų kainų grupėms
  • Vartotojo identifikavimas skenavimo ekrane
  • Skenavimo statistikos rodymas skenavimo ekrane
  • Kiti smulkesni pataisymai ir pagerinimai

Programėlė veikia online režimu (mobilus internetas / WiFi). Programėlė veikia lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Programėlę galite atsisiųsti čia: Android ir iOS. Jei programėlę naudojote jau ir ankščiau, ten pat galite atsinaujinti ją, kad turėtumėte naujausią programėlės versiją savo telefone.

Jeigu turite papildomų klausimų, susijusių su programėlės naudojimu, visada galite susisiekti su jūsų renginių sistemos administratoriumi ir jums į juos bus atsakyta. Taip pat visada ir toliau laukiame jūsų pasiūlymų dėl programėlės tobulinimo.

Taip pat primename, kad jūsų patogumui sukurtas ir puslapis www.bilietaiscan.lt, kuris suteikia galimybę realiu laiku stebėti vykstančių renginių skenavimą, analizuoti anksčiau įvykusių renginių lankomumą, atsisiųsti norimas ataskaitas, keisti skenavimo taisykles.

Naujausi blogo įrašai