„Piletilevi Group“ plečiasi į Rumuniją

„Piletilevi Group“, didžiausia ir žinomiausia bilietų pardavimo platforma Baltijos šalyse, įsigyja kontrolinį „Bilete.ro“, seniausios ir pirmaujančios Rumunijos bilietų pardavimo bendrovės, užimančios 30 proc. rinkos, akcijų paketą.

„Piletilevi Group“ partneris ir generalinis direktorius Svenas Nuutmannas (Sven Nuutmann) sakė, kad pagal trečiadienį vakare Bukarešte pasirašytą sutartį „Piletilevi Group“ įsigyja 80,2 proc. rumunų bendrovės akcijų, o 19,8 proc. akcijų pasilieka dabartiniai „Bilete.ro“ akcininkai, Andreea Pop toliau eis bendrovės generalinės direktorės pareigas.

Pasak Sveno Nuutmanno, „Piletilevi Group“ jau kurį laiką turėjo plėtros planų už Baltijos šalių ribų, tačiau pasaulinė COVID-19 krizė ir praėjusią žiemą prasidėjęs karas Ukrainoje šiuos planus pristabdė. Tačiau įžengimas į Rumunijos, kurioje gyvena 20 mln. gyventojų, rinką žymi „Piletilevi Group“ geografinės plėtros pradžią.

„Su „Bilete.ro“ įkūrėjais ir vadovybe matome puikias bendradarbiavimo galimybes plėsti įmonę ir neabejotinai galime būti abipusiai naudingi siūlydami geresnes paslaugas tiek Rumunijos ir Baltijos šalių renginių organizatoriams, tiek bilietų pirkėjams“, – sakė Nuutmann.

„Neabejotinai norime į Rumunijos rinką įvesti naujausius bilietų pardavimo aplinkos programinės įrangos sprendimus, prisidėti prie organizatorių savitarnos aplinkos ir analitinių ataskaitų kūrimo bei pasiūlyti renginių organizatoriams geriausias rinkodaros galimybes, remdamiesi savo ilgamete patirtimi“, – sakė Nuutmann ir pridūrė, kad „Piletilevi Group“ toliau aktyviai ieško plėtros galimybių tiek Rumunijoje, tiek kaimyninėse šalyse.
Bilete.ro generalinė direktorė Andreea Pop sakė, kad sunku neįvertinti 26 metų „Piletilevi Group“, kuri per metus parduoda beveik 7,5 mln. bilietų į daugiau nei 30 000 renginių, patirties. „Bilietų pardavimo bendrovės, kuri yra gerai žinoma tarp didžiausių organizatorių Europoje ir pasaulyje, atėjimas į Rumunijos rinką neabejotinai pagerins Rumunijos organizatorių galimybes atvežti į Rumuniją daugiau žinomų užsienio atlikėjų koncertų“, – išreiškė viltį Pop.

Pop pabrėžė, kad per daugelį metų „Piletilevi Group“ tarpininkavo geriausiems pasaulio atlikėjams, tokiems kaip „Metallica“, Edas Sheeranas, „Imagine Dragons“, „Depeche Mode“ ir daugeliui kitų, o sporto renginiuose buvo krepšinio Eurolygos finalo ketverto turnyro Kaune, „Rally Estonia WRC“ etapo ir pernai Otepėje (Estija) vykusio pasaulio biatlono taurės etapo pardavimo partnerė.

Sandoris bus užbaigtas gavus reikiamus vietos valdžios institucijų leidimus, sandorio kainos šalys neatskleidžia. Rumunijos rinkoje „Bilete.ro“ veikia 17 metų ir per metus parduoda daugiau kaip 1,5 mln. bilietų. Bendrovė, kurioje dirba 40 darbuotojų, parduoda bilietus interneto svetainėje bilete.ro, kurioje per mėnesį apsilanko milijonas lankytojų, ir 1 600 partnerių pardavimo vietų visoje šalyje, turėdama daugiau kaip 300 klientų visose renginių srityse. Pagrindinės aptarnaujamos sritys – sportas, elektroninės ir gyvos muzikos koncertai ir festivaliai, vaikų pramogos ir teatras.

„Piletilevi Group“priklauso verslininko Sveno Nuutmanno investicinei bendrovei „EastCom Capital“ ir privataus kapitalo fondams „BaltCap“. „Piletilevi Group“ yra tarptautinė bilietų pardavimo ir renginių organizavimo bendrovė, kuriai priklauso „Piletilevi“ Estijoje, „Bilesu Serviss“ Latvijoje ir „Bilietai.lt“ Lietuvoje, taip pat po sandorio įsigaliojimo – bilietų pardavimo aplinkos, Rumunijoje veikiančios su „Bilete.ro“ prekės ženklais. Šiais metais „Piletilevi Group“, teikianti profesionalias paslaugas renginių organizatoriams Baltijos ir kitose šalyse, atšventė 26-erių metų veiklos sukaktį.

BaltCap yra didžiausia ir labiausiai patyrusi privataus kapitalo įmonė Baltijos šalyse, veikianti Baltijos ir Šiaurės šalyse bei Lenkijoje. Dabartinio „BaltCap“ išpirkimo fondo investuotojai yra Europos investicijų fondas (EIF), Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB), Šiaurės šalių aplinkosaugos finansų korporacija (NEFCO), taip pat pirmaujantys vietos pensijų fondai, turto valdytojai ir šeimos biurai.

Naujausi blogo įrašai