„Bilietai.lt“ valdanti įmonė „Piletilevi Group“ perka dvi įmones Lenkijoje ir taps didžiausiu rinkos žaidėju Vidurio Europoje

„Piletilevi Group“ perka dviejų Lenkijos bilietų pardavimo bendrovių – „kicket“ ir „Biletomat“ – kontrolinius akcijų paketus. Bendra įmonė taps antrąja pagal dydį Lenkijos rinkoje, o „Piletilevi Group“ – didžiausia Vidurio Europoje bilietų pardavimo bendrove, tarpininkaujančia parduodant bilietų už beveik 320 mln. eurų per metus.

Pasak „Piletilevi Group“ bendrasavininko ir generalinio direktoriaus Sveno Nuutmanno (Sven Nuutmann), „Piletilevi Group“ perka gerai žinomas Lenkijos rinkos dalyves kicket.com ir Biletomat.pl. „Po sandorio „Piletilevi Group“ valdys 77 proc. šių bendrovių akcijų, o iki 2026 m. mūsų dalis padidės iki 83,8 proc.“, – sakė S. Nuutmannas.

Pasak jo, didžiausia investicija „Piletilevi Group“ istorijoje suteiks galimybę susijungusiai bendrovei Lenkijoje netolimoje ateityje tapti rinkos lydere. „Dabar mūsų užduotis – efektyviai sujungti įsigyjamas įmones su mūsų šioje šalyje jau veikiančia bendrove „GoOut Poland“, kad geriausi  „Piletilevi Group“ ir naujų partnerių privalumai kuo greičiau pasiektų visus mūsų klientus“, – sakė Nuutmannas.

Jis pridūrė, kad Lenkijos rinkoje atsiradusi, didelę įtaką turinti bilietų pardavimo tarpininkavimo bendrovė suteiks organizatoriams finansinį saugumą, padidins konkurenciją ir pasiūlys įvairesnį kultūros renginių pasirinkimą didesnei auditorijai. „Vienodus standartus turinti ir įvairiose šalyse veikianti bilietų pardavimo sistema  pagerins tarptautinius kultūrinius mainus“, – sakė Nuutmannas ir pridūrė, kad iki šiol renginių organizatoriams siūlytos sąlygos išliks galioti ir po bendrovių susijungimo.

Pasak Nuutmanno, įsigyjamų Lenkijos bendrovių pardavimo platformos technologinis lygis yra labai geras, be to, tai paspartins ir naujos „Piletilevi Goup“ platformos, į kurią bendrovė investavo beveik šešis milijonus eurų, užbaigimą. Naujoji „Piletilevi Group“ platforma bus baigta 2025 m. pirmąjį pusmetį.

Pasak „kicket“ generalinio direktoriaus Maciejaus Wartaczo ir „Biletomat“ generalinio direktoriaus Konrado Kubaczewskio, prie „Piletilevi Group“ prisijungusių Lenkijos įmonių vadovų, partnerystė su grupe, tampančia didžiausia rinkos žaidėja Vidurio Europoje, užtikrins tolesnę įmonių plėtrą ir suteiks galimybę renginių organizatoriams pasiūlyti dar efektyvesnę paramą renginių rinkodaros ir bilietų pardavimo srityse. „Su Konradu esame pažįstami daugiau nei šešerius metus ir visuomet turėjome bendrą ketinimą susijungti ir konsoliduoti industriją Lenkijoje. „Piletilevi Group“ ir privataus kapitalo fondo „BaltCap“ dėka pagaliau galime tai įgyvendinti ir tapti antra pagal dydį bilietų pardavimo įmone Lenkijoje, kurioje bendra bilietų pardavimų rinkos vertė viršija milijardą eurų per metus“, – sakė Wartacz.  

Sandoris buvo pasirašytas antradienį Lenkijos sostinėje Varšuvoje ir įsigaliojo iš karto po pasirašymo. Sandorį iš dalies finansavo SEB bankas. „Remti vietos įmones joms plečiantis tarptautiniu mastu yra vienas iš mūsų siekių, todėl labai džiaugiamės galėdami būti „Piletilevi Group“ partneriais šioje kelionėje. Paslaugomis paremtų įmonių plėtra buvo labai sparti ir konkurencinga, todėl įspūdinga matyti, kaip profesionaliai „Piletilevi Group“ sugebėjo augti, plėsti savo veiklos sritį ir užimti rinkos lyderės pozicijas regione“, – komentuoja SEB valdybos narys Peepas Jalakas.

„Piletilevi Group“, didžiausia bilietų pardavimo aplinka Baltijos šalyse, 2023 m. vasarą pradėjo intensyviai plėstis Vidurio Europoje, kai iš pradžių įsigijo kontrolinį vienos didžiausių bilietų pardavimo bendrovių Rumunijoje „Bilete.ro“, o vėliau – ir Čekijos rinkos lyderės „GoOut.net“ akcijų paketą. „Mūsų užmojai tuo neapsiriboja ir šiuo metu pradėjome rengtis įsigyti bendroves dar dvejose šalyse“, – sakė Nuutmannas.

Pasak jo, didžiausia Vidurio Europos rinkos dalyve tapusi „Piletilevi“ buvo pastebėta ir kiekvieną mėnesį sulaukia po kelis bendradarbiavimo pasiūlymus iš įvairių šalių. „Partnerius renkamės labai atidžiai ir įsitikiname, kad mūsų vertybės ir ateities vizija sutampa su mūsų akcininkų vertybėmis ir ateities vizija“, – sakė Nuutmannas.

Verslininko Sveno Nuutmanno investicinei bendrovei „EastCom Capital“ ir didžiausiam privataus kapitalo investuotojui Baltijos šalyse „BaltCap“ priklausanti „Piletilevi Group“ yra tarptautinė bilietų pardavimo ir renginių organizavimo bendrovė, veikianti Lietuvoje (Bilietai.lt), Latvijoje (Bilešu Serviss) , Estijoje (Piletilevi), Rumunijoje (Bilete.ro), Čekijoje, Slovakijoje ir Lenkijoje (GoOut.net). Šiemet bendrovė atšventė 27-uosius sėkmingos veiklos metus.

„PiIetilevi Group“ veikia rinkoje, kurioje gyvena 79 mln. žmonių. Tarpininkaujamų bilietų kiekis išaugo iki 17 mln. bilietų, kurių bendra vertė siekia 320 mln. eurų, o metinis apsilankymų visose interneto svetainėse skaičius auga iki 116 mln. per metus. „PiIetilevi Group“ dirba beveik 250 darbuotojų.

 

Naujausi blogo įrašai