Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

 

 

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės  Bilietai.lt renginių bilietų platinimo paslaugas!

Kodėl verta rinktis mūsų bilietų platinimo paslaugas?

Bilietų platinimas yra svarbus žingsnis, norint sėkmingai surengti renginį, ir  Bilietai.lt yra jūsų patikimas partneris šiame procese. Mes siūlome daugybę privalumų, kad jūsų renginys būtų sėkmingas:


Jūsų renginys populiariausioje Lietuvos renginių svetainėje

Kai pasirinksite mūsų bilietų platinimo paslaugas, jūsų renginys taps matomas populiariausioje Lietuvos renginių svetainėje. Tai suteiks jūsų renginiui didžiulį pasiekimą ir padės pritraukti daugiau dėmesio.


Platus kasų tinklas

Mūsų platinamus bilietus galima įsigyti ne tik internetu, bet ir plačiame kasų tinkle visoje Lietuvoje. Turime daugiau nei 150 kasų, kur galėsite patogiai įsigyti bilietus savo renginiui. Tai suteikia jūsų klientams galimybę įsigyti bilietus fiziškai, ne tik internetu.


Patogi bilietų kontrolė

Su Bilietai SCAN mobiliąja programėle galėsite patogiai valdyti bilietų kontrolę renginio metu. Tai užtikrins sklandų ir patogu patekimą į renginį.


Reklamos paslaugos iš vienų rankų

Mes taip pat suteikiame galimybę užsisakyti visas reklamos paslaugas iš vienų rankų. Mes siūlome televizijos, radijo, lauko, skaitmeninę reklamą ir kitas reklamos galimybes, kad jūsų renginys taptų geriau matomas.


Bilietų platinimas Baltijos šalyse

Su Bilietai.lt jūs galėsite platinti savo renginį ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Vieno mygtuko paspaudimu galėsite pasiekti platesnę auditoriją Baltijos šalyse.


Integruota pirkimo galimybė

Galėsite lengvai integruoti bilietų pirkimo galimybę į savo svetainę, leisdami jūsų klientams patogiai įsigyti bilietus tiesiai iš jūsų renginio puslapio.


Individualūs sprendimai jūsų renginiui

Mūsų komanda visada pasiruošusi rasti individualius sprendimus jūsų renginiams. Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas.Daugiau informacijos

Jeigu norite sužinoti daugiau apie mūsų bilietų platinimo paslaugas, apsilankykite mūsų organizatorių puslapyje. Mes esame jūsų patikimas partneris renginių bilietų platinimo srityje. Rinkitės Bilietai.lt ir užtikrinkite savo renginio sėkmę!


Naujausi blogo įrašai