Edas, Jessica ir Spiderman‘as: spalio mėnesio populiariausių renginių Lietuvoje TOP 10

„A“ kategorijos pasaulinė žvaigždė nepaliko jokių klaustukų, naujosios kartos Lietuvos pop princesė laimi prieš scenos vilkus, praeities šlovę įkinkę užsienio atlikėjai nė nemano trauktis, o netikėto populiarumo sulaukęs popkultūros gerbėjų sambūris vis vien pralaimi prieš menininkus – taip trumpai galima būtų apibūdinti paklausiausių spalio mėnesio renginių Lietuvoje dešimtuką, kurį sudarė didžiausias Lietuvos renginių bilietų platintojas „Bilietai.lt“. Dešimtukas sudarytas lyginant spalį platformoje parduotų bilietų kiekius.  

„Labai margoje renginių minioje spalį išsiskyrė kitais metais vyksiančio Ed Sheerano koncerto bilietų pardavimų startas. Fanai iš Lietuvos ir aplinkinių šalių „stadioną išpirko“ rekordiškai greit, per vieną dieną,“ – sako „Bilietai.lt“ direktorius Ramūnas Šaučikovas. – „Žvaigždė pasirinko koncertuoti Lietuvoje ir tam didelės įtakos turėjo rekonstruotas Dariaus ir Girėno stadionas Kaune. Kai kurie žymiausi užsienio atlikėjai ar grupės turi nuostatą, kad savo koncertus rengia tik stadionuose, tad tokio stadiono turėjimas padidina šansus, jog ateityje sulauksime dar daugiau aukščiausio lygio žvaigždžių koncertų. Nekantriai lauksim ir Vilniaus stadiono atidarymo, tačiau jau šiuo metu Lietuva tampa Baltijos šalių didžiųjų renginių organizatorių prioritetu. Tinkamų tam vietų ir infrastruktūros sukūrimas šiam pasirinkimui turi didžiulę reikšmę.“

Po to, kai Edo Sheerano koncertinio turo  „ +-=÷× 2024 Tour“ koncerto bilietai buvo iššluoti,  buvo paskelbtas papildomas pasirodymas, tačiau ir į jį bilietai taip pat sparčiai tirpsta.

Tačiau Edas Sheeranas tik viena iš šio rekordiškai aktyvaus mėnesio priežasčių. Žmonės, kaip visuomet myli ir lankosi lietuvių žvaigždžių koncertuose. Dešimtuke net trys Lietuvos žvaigždės – Jessica Shy, Natalija Bunkė ir SEL.

„Lietuviai turi mylimas žvaigždes, kurios populiarumu nenusileidžia užsienio atlikėjams, – teigia Ramūnas Šaučikovas. – „Patriotiškai džiaugiamės jog Jessica, Natalija ir SEL niekuo nenusileidžia užsienio geriausiems ir surenka pilnas arenas ar net stadionus gerbėjų. Tačiau dar labiau džiugina tai, kad lietuviai nepamiršta kultūros ir į Topą įsileido „A|CH“ teatro premjerą bei šiuolaikinio meno mugę „ArtVilnius’23’“. O smagų siurprizą pateikė Spidermano,  Transformerių ir anime personažų gerbėjai. Didžiausias pop kultūros renginys Baltijos šalyse „Comic Con Baltics 2023“ užėmė garbingą populiariausių renginių topo penktąją vietą. Atvirai sakant, dešimtukas nustebino itin plačiu bilietų pirkėjų interesų ir pačių renginių turinio amžiaus skirtumu. Kai kas visiškai nauja, kai kas matyta ir girdėta šimtus kartų, tačiau niekaip nenusibosta. Panašu, kad sėkmės recepte svarbiausias ingredientas yra „įvairovė“.

Dešimtuke taip pat galima aptikti ir legendų statuso etiketę dėvinčių užsienio atlikėjų koncertą, kurių populiarumas leidžia teigti, kad prisiminimai ir sentimentai išlieka svarbiu renginio sėkmės faktoriumi, nenustojantį žavėti „Gulbių ežerą“ ir bilietus į Vilniaus „Ryto“ naujo sezono namų rungtynes. Visas didžiausią žiūrovų dėmesio sulaukęs renginių ir koncertų dešimtukas pagal parduotų bilietų skaičių:
 

  1. Ed Sheeran – „+-=÷× 2024 Tour“
  2. Šiuolaikinio meno mugė ‘„ArtVilnius’23’“
  3. Jessica Shy – „Pasaka“
  4. Vilniaus „Ryto“ 2023/24 sezono namų rungtynės
  5. Comic Con Baltics 2023“
  6. Natalija Bunkė – „Kosmosas“
  7. International festival ballet – Didžiausias visų laikų „Gulbių ežeras“
  8. Pupo | Secret service | Joy | Kevin McCoy (ex Bad Boys Blue)
  9. A|CH premjera „Jaunystė“
  10. SEL | Klaipėda


Spalio mėnesį renginių lankytojai aktyviai pirko bilietus ne tik į koncertus ir sporto renginius, bet ir teatro, bei kitus renginius, tad norintieji apsilankyti renginiuose neturėtų laukti paskutinės minutės. Lapkričio mėnesį taip pat laukia ne vienas įdomus renginys ir naujų renginių prekybos startas, bet apie tai, jau kitose apžvalgose.

Naujausi blogo įrašai