„Avia Solutions Group“ arena sugrįžta


Birželio 8 dieną duris atversianti Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena dalinasi technologiniais atnaujinimais, kurie atlikti remonto metu. Atnaujinta arena startuos šį ketvirtadienį su didžiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ šou OVO pasirodymais.

PATOBULINTA AKUSTIKA

Atnaujinant areną sumontuota 4523 kv. m. akustinių plokščių, ženkliai pagerinsiančių garso kokybę. Šis skaičius prilygsta septynių krepšinio aikštelių plotui.

MAŽIAU EILIŲ

Viena iš svarbių investicijų, siekiant pagerinti lankytojų patirtį – įdiegtos maisto ir gėrimų savitarnos sistemos, kurios pagreitins aptarnavimą. Taip pat atnaujinti barai ir padidintas jų kiekis.

TVARUS APŠVIETIMAS

Atnaujinimo metu atnaujinti visi arenoje esantys šviestuvai – virš 2000 vienetų pakeisti į energiją ir gamtą tausojančius LED šviestuvus.

NUO VILNIAUS IKI TRAKŲ IR ATGAL

Šalia esamo kabelių tinklo, pastate papildomai nutiesta virš 50 kilometrų naujų kabelių, kas prilygsta kelionei nuo Vilniaus iki Trakų ir atgal. Iš viso arenos infrastruktūra pasipildė virš 20 km elektros, 10 km šviesolaidžio ir 20 km interneto kabelių, kurie patobulins visus technologinius procesus.

LED NUORODŲ SISTEMA

Pakeista arenos sektorių numeracija ir atnaujinta nuorodų sistema. Lankytojų patogumui įdiegtos LED nuorodos, kurių spalva pritaikoma pagal renginį, o VIP aukšte svečius pasitiks naujas LED ekranas.

DAUGIAU REKLAMINIŲ POZICIJŲ

Arenos bendrose erdvėse iki 200 padidintas ekranų ir televizorių kiekis, kas pakels lankytojų įsitraukimą, o verslams ir organizatoriams suteiks daugiau reklamos galimybių.

PRITAIKOMAS APŠVIETIMAS

Pagrindinėje salėje įdiegėme 100 individualiai konfigūruojamus LED šviestuvų, todėl sporto organizatoriams nuomotis papildomo apšvietimo reikės mažiau ar nereikės išvis. Nauji šviestuvai renginio leis turėti didesnę sceninių sprendimų įvairovę, sutelkiant šviesas į norimus salės plotus.

DIDŽIAUSIAS KUBAS LIETUVOJE

Ar žinojote, kad „Avia Solutions Group“ arenos LED kubas yra didžiausias Lietuvoje? Kubo bendras plotas siekia beveik 100 kv. metrų, o jį išnaudoti galima tiek sporto varžybų, tiek muzikinių pasirodymų ar kitokių renginių metu.

ARENOS PROGRAMĖLĖ

Naujai sukurta mobilioji programėlė labiau įtrauks lankytojus ir taupys jų laiką – ja bus galima užsakyti maisto ar gėrimų, apmokėti užsakymus ir rasti informaciją apie renginius.

NAUJA SVETAINĖ

Šiuo metu taip pat kuriama nauja arenos interneto svetainė, kurios pagalba arena siekia dar labiau prisidėti prie renginių organizatorių sėkmės. Svetainės atnaujinimą planuojame nuo rugsėjo.

Atsinaujinusi „Avia Solutions Group“ arena duris atveria birželio 8 dieną. Renginių tinklelis ateinančiam sezonui intensyviai pildosi – dėl kainų, sąlygų ir užimtumo kreipkitės guoda.domeikiene@asgarena.lt arba telefonu +37065469200.

Naujausi blogo įrašai