„Piletilevi Group“ įsigyja kontrolinį didžiausios Čekijoje bilietų pardavimo platformos „GoOut.net“ akcijų paketą

Pirmaujanti Baltijos šalyse bilietų pardavimo bendrovė Piletilevi neseniai paskelbė įsigyjanti vieną didžiausių Rumunijos bilietų pardavimo platformų bilete.ro. Dabar Piletilevi tęsia plėtrą ir praneša apie Čekijos rinkos lyderės GoOut.net kontrolinio akcijų paketo įsigijimą.  

Pasak Piletilevi Group generalinio direktoriaus Sveno Nuutmanno (Sven Nuutmann), GoOut.net įsigijimas yra svarbus žingsnis įgyvendinant bendrovės strategiją plėstis į naujas rinkas, stiprinti savo pozicijas Baltijos šalyse ir imtis veiksmų, kad užimtų pirmaujančias bilietų pardavimo platformos pozicijas ir Vidurio Europoje. GoOut.net turi puikią jauną ir profesionalią komandą, su kuria galime pradėti įgyvendinti bendrą augimo strategiją. Be to, galime sėkmingai sujungti mūsų bendrovių IT plėtros komandų kompetencijas ir plėtros veiklą, – sakė A. Nuutmann. 

Abu Piletilevi Group įsigijimus finansavo SEB bankas. Estijos įmonių plėtra į tarptautines rinkas atgaivina mūsų ekonomiką, o mes, kaip finansinis partneris, visapusiškai remiame tokių įmonių siekius, – apibūdino SEB banko generalinis direktorius Allanas Parikas. 

Piletilevi Group įsigyja 80 % lankomiausios Čekijos bilietų pardavimo platformos GoOut.net akcijų. Šiuo sandoriu Piletilevi įsitvirtina Lenkijoje, Slovakijoje ir Vokietijoje. Naujausi sandoriai Rumunijoje ir Čekijoje padidino Piletilevi per metus išduodamų bilietų kiekį iki 15 milijonų, o tarpininkavimo bilietų apyvartą – iki 210 milijonų eurų dar šiais metais. Per ateinančius trejus metus bendrovė planuoja padidinti bilietų apyvartą iki 300 mln. eurų.

Pasak Nuutmanno, Čekijoje, kurioje gyvena beveik 11 mln. gyventojų, vyksta akytvus kultūrinis gyvenimas, o partnerystė su GoOut.net suteikia Piletilevi Group galimybę pasiūlyti puikių renginių ir patirčių plačiai auditorijai. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Lukašas Jandačas, toliau eidamas GoOut.net generalinio direktoriaus pareigas, nepasinaudojo galimybe parduoti visą savo akcijų paketą ir liks svarbiu akcininku. GoOut.net komanda ir toliau tęs kasdienę savarankišką veiklą, o esamiems klientams ir partneriams niekas nepasikeis“, – sakė Nuutmannas.

Pasak Lukašo Jandačo, kuris ir toliau liks GoOut.net akcininku ir generaliniu direktoriumi, prisijungimas prie Piletilevi Group jiems yra labai įdomi galimybė. Piletilevi Group yra gerai žinoma bilietų tarpininkavimo bendrovė, turinti daugiau nei 26 metų patirtį, jie jau turi užmezgę ryšius su tarptautiniais agentais ir atlikėjais. Labai vertiname Piletilevi Group investicinį pajėgumą, įskaitant beveik šešis milijonus eurų, investuotų į naują bilietų pardavimo platformą. Dabar prie jos galime prisidėti ir mes“, – sakė A. Jandač. 

Šalys neatskleidžia sandorio kainos. Nuutmannas pridūrė, kad Piletilevi Group neatmeta naujų sandorių rinkose, kuriose jau yra įsitvirtinusi, be to, bendrovė taip pat ieško galimybių toliau plėstis geografiškai. 

Piletilevi Group priklauso verslininko Sveno Nuutmanno investicinei bendrovei EastCom Capital ir privataus kapitalo investicijų bendrovei BaltCap. Piletilevi yra tarptautinė bilietų pardavimo bendrovė, kuriai priklauso Piletilevi Estijoje, Bilesu Serviss Latvijoje, Bilietai.lt Lietuvoje, Bilete.ro Rumunijoje ir visapusiško aptarnavimo bilietų pardavimo aplinkos, veikiančios su GoOut.net prekės ženklais Čekijoje, Slovakijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Šiais metais Piletilevi Group atšventė 26-erių metų veiklos sukaktį ir yra didžiausia ir žinomiausia bilietų pardavimo platforma Baltijos šalyse, siūlanti klientams galimybę įsigyti bilietus į įvairius renginius, įskaitant koncertus, teatro spektaklius ir sporto varžybas.

BaltCap yra didžiausia ir labiausiai patyrusi privati rizikos kapitalo bendrovė Baltijos šalyse, veikianti Baltijos ir Šiaurės šalyse bei Lenkijoje. Daugiausia dėmesio BaltCap skiria išpirkimui, augimo kapitalui, rizikos kapitalui ir investicijoms į infrastruktūrą. Nuo 1995 m. BaltCap investavo į daugiau kaip 110 įvairių verslo sričių įmonių ir pritraukė daugiau kaip 700 mln. eurų kapitalo. BaltCap turi 40 investicijų specialistų komandą, dirbančią Taline, Rygoje, Vilniuje, Varšuvoje, Helsinkyje ir Stokholme.

Naujausi blogo įrašai